18022018Kitaplarımız:

Vampir Gölgesi / Pelin Saydam

Genç yazar Pelin Saydam’dan bir ilk kitap… Gölgeler serisinin ilk kitabı Vampir Gölgesi’nde korkunun ve dehşetin üstesinden gelen genç kahramanlar yer alıyor… Gölgeler serisi başka kitaplarla devam edecek.

ÖZELLİKLER
Dizi Adı: Gölgeler
Kitap Adı: Vampir Gölgesi
Yaş Grubu: 12 Yaş ve üstü (Gençlik)
Yazan: Pelin Saydam
Kapak: Rıza Türker
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 978-605-356-006-7
 • secret

  Bende Pelin Saydamın İmzalı Kitabı Ve Onunla Çekildiğim Fotoğrafım Var Vampir Gölgesi Tüyap’a Gelmişti Şimdi Favori Kitabım Bu :D Kurtadam Gölgesi İle Devam Etcek 17 Kasım 2011de Aldım Vampir Gölgesini Hala Çıkmadı.. Ne Zaman Çıkar Çok Merak Ediyorum..

  • BU Yayınevi

   Pelin Saydam’ın Gölgeler Dizisi’nin ikinci kitabı Kurtadam Gölgesi Kasım 2012’de raflarda olacak.

 • Merhaba… Ben ve arkadaşım kitabın hayranıyız. İki kitap da imzalı. Acaba CADI LANETİ ne zaman çıkar? Gerçekten çok istiyoruz. Cevaplarınızı bekliyoruz… Cevabı emailden göndermeyin.

  • BU Yayınevi

   Cadı Laneti 2013 yılının ortalarında yayınlanacak.

   • cevap almicamızı sanmıştık.size ve Pelin Saydam’a çok teşekkürler <3

 • Merve

  Gölgeler Serisi 1. Vampir Gölgesi kitabını sınıf arkadaşım Melisa’dan rica ettim.Pelin SAYDAM’ın o müthiş kalemiyle yazdığı bu kitap o kadar güzel ki..Bence bir kitap okuyucuyu süründürmezse o kitap kitap değildir.Ben bu kitabı okurken başlarda çok ama çok korktum.Sonraları Cem,Evren ve Nina ile olan bu kitabın içinde kayboldum.BU YAYINLARI ve Pelin SAYDAM’a teşekkür ve saygılarımı iletiyorum…